GRANT Studio to twórcza pracownia, która specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Początek naszej pracy to zawsze pomysł – oryginalny i dopasowany do Twoich potrzeb. Następnie z zaangażowaniem, pasją i konsekwencją realizujemy przyjęty projekt.

Niestraszne nam rewolucje wnętrz, nie boimy się burzenia ścian ani zmian instalacji – a w finale z zamiłowaniem dobieramy subtelne detale i niebanalne dekoracje. Choć wyróżnia nas artystyczne zacięcie, zawsze pamiętamy o budżecie planowanej inwestycji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie projektu i jego realizacji – służymy opieką, doradztwem i znajomością niezawodnych ekip technicznych.

Projektujemy i remontujemy wnętrza, abyś czuł się w nich komfortowo – a dzięki technikom aranżacyjnym pomagamy sprzedać nieruchomość. Spotkaj się z nami, aby poznać pełnię naszych możliwości.

© 2017 grant studio. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.