Facebook

APARTAMENT
NOWE OSIEDLE W TORUNIU
Image is not available
Slider

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Wiemy jak ważna jest decyzja o zakupie i aranżacji mieszkania. Każdy z nas chciałby jak najszybciej wprowadzić się do wnętrza, które odpowiada jego potrzebom i stylowi życia. Pomożemy Ci osiągnąć ten cel. Doradzimy, jak szybko i w komfortowych warunkach stworzyć wnętrze, które nazwiesz swoim domem.

Aranżacja małego mieszkania, do tego przy niewielkim budżecie, to nie lada wyzwanie. Na szczęście kreatywność i spryt otwierają wiele drzwi. Dlatego renowację 38-metrowej kawalerki zaczęliśmy od… otwarcia wejścia do kuchni. Dzięki czemu wnętrze stało się bardziej przestronne. Dobór jasnych kolorów i naturalnych deseni dopełnił efektu wizualnej lekkości.

W łazience ukryliśmy termę nad toaletą podwieszaną. Aby nadać pomieszczeniu oryginalności, zastosowaliśmy modny akcent – tapetę na tle bieli i gresu imitującego drewno.

Kolor biały króluje także w kuchni. Minimalistyczny design kryje funkcjonalną zabudowę i stanowi doskonałe tło dla barwnych akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym jest zlew pod oknem.

© 2017 grant studio. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.